Rychlý výdej balíků

Na řadu se dostanete bez čekání z prioritní fronty nebo na poštách s vyvolávacím systémem díky tlačítku Zrychlený výdej balíku.

S kódem je to rychlejší

Kód pro vyzvednutí vyťukejte přímo do vyvolávacího systému, balík tak můžeme chystat, než se dostanete na řadu. Rychleji vás ale obsloužíme, i když ho sdělíte na přepážce.

Otvíráme nové expresní přepážky

Do konce roku 2019 vám nabídneme již 400 expresních přepážek po celé ČR a stovky nových pro vás připravujeme.

Ideální pro nákup na internetu

Nejvýhodnější doručení Českou poštou pro zboží z e-shopu.

Kam to máte nejblíže?

Do konce roku 2019 vám nabídneme přes 400 expresních výdejních míst. V dalším roce plánujeme síť ještě rozšířit.

Najít Balíkovnu
Poslat balík z domova nebo kanceláře
Balíkovny s vyvolávacím systémem

Balíkovny s vyvolávacím systémem

Na poštu přijďte s kódem pro vyzvednutí, který jsme vám zaslali v SMS nebo e-mailu. Na vyvolávacím sytému stiskněte „zrychlený výdej balíku“ a vyťukejte svůj kód. K přepážce vás přivoláme expresně a balík na vás už bude čekat. Můžete zde platit vždy kartou.

Balíkovny s frontovým řazením

Na poště, kde nemáme vyvolávací zařízení, jděte rovnou k přepážce Balíkovna. Upozorní vás na ní směrová cedule nebo speciální frontové sloupky. U přepážky pak stačí říct kód pro vyzvednutí, který jsme vám zaslali v SMS nebo e-mailu. Můžete zde platit vždy kartou.

Balíkovny s frontovým řazením
Jak změnit doručení na poštu s Balíkovnou?

Jak změnit doručení na poštu s Balíkovnou?

Využijte službu Změna doručení online. Počkejte, až dostanete číslo balíku a to pak zadejte do aplikace Změna doručení online. Ze seznamu pak vyberte nejbližší poštu s Balíkovnou. Změnu vám potvrdíme a balík si pak už jen vyzvednete na vybrané poště.

Nenašli jste na e-shopu Balík Do balíkovny?

Nevadí, zvolte Balík Na poštu a vyberte si poštu, kde je Balíkovna. Pokud e-shop nenabízí ani Balík Na poštu, zvolte Balík Do ruky. Až e-shop balík odešle a vy dostanete číslo balíku, stačí jen změnit doručení na poštu s Balíkovnou v aplikaci Změna doručení online.

Nenašli jste na e-shopu Balík Do balíkovny?
TIP: Nejbližší Balíkovnu vám najde aplikace

TIP: Nejbližší Balíkovnu vám najde aplikace

Vyzkoušejte naši mobilní aplikaci Pošta Online, která vám pomůže najít Balíkovnu, kterou máte po ruce. Ve vyhledávání poboček klikněte na ikonku trychtýře pro filtraci (u Androidu vpravo dole na mapce, u iOS nahoře) a zaklikněte Balíkovny. Zobrazí se vám mapa se seznamem těch nejbližších.

Může se vám hodit

Chybí vám na oblíbeném e-shopu doručení zboží balíkem České pošty?

Doporučte nám e-shopy, které nenabízí doručení zboží Balíkem Do ruky, Balíkem Na poštu nebo Balíkem Do balíkovny. Stačí vyplnit níže uvedený formulář a my se postaráme o ostatní.

Děkujeme,
Vaše Česká pošta

Formulář byl odeslán.

Děkujeme vám za doporučení